Fitness & Kilo Verme

Fit olmak bir varış noktası değil, yaşam yoludur.

Esneme hareketleri belirli kas ve eklem gruplarını hedef alarak elastikiyeti ve hareket açısını arttırmak amacı için yapılan fiziksel egzersiz bütününe verilen isimdir.

Bir çok egzersize dayalı bir spordur. Fitness temelde kasların tek tek aletli ya da aletsiz çalıştırılmasıyla sıkılaştırılması ve güçlendirilmesi amaçlanır.

Kişinin bilinçli ya da bilinçsiz kilo kaybetmesi haline zayıflama denir. Hastalık, diyet, egzersiz ve besin eksikliği gibi durumlarda gerçekleşir

Boxing


 

 

Cardio Boxing sporunda boks sporundaki tüm yumruk teknikleri mevcuttur. Bunun yanında back fist ve spinning back fist gibi esktra tenikler bulunur.

Pilates vücudumuzda fonksiyonel ve yapısal olarak oluşan veya oluşabilecek olan postüral bozuklukları önlemek.Ayrıca tedavi etmek amacı için kullanılan fizyoterapi kökenli bir rehabilitasyon sistemidir.

Kalbin çalşımasını ve solunumu hızlandıran fiziksel egzersiz tipi. Zayıflamada, kan şekerinin kontrolünde, bazı hastaların fiziksel tedavi ve rehabilitasyonunda bu tür egzersizlerden yararlanılır

Bodybuilding & Strength Eğitimi

Hayattaki en güzel anlardan biri, bedeninizin sadece iki hafta önce yapamadığı şeyi şimdi yapabiliyor olmasına tanık olmak.

Runingn


 

 

Kadınlar İçin


Bodybuilding


Bilinen en temel faydası dayanıklılığı, özellikle yüksek tempoda koşma dayanıklılığını arttırmaktı

Kadınlara özel sıkılaşma ve bodybuilding programı

Vücut geliştirme, ağırlık kaldırma, kalori alımı ve diğer uygulamaların bir araya getirilmesiyle kas telciklerinin geliştirilmesi işlemidir.

Kadınlara Özel