En güzel giysilerinden biri kendi vücudundur. Ona iyi bak!

Gebze Akademi Spor Center  1982 yılından Beri Habeş Spor adı altında Hizmet vermektedir.Başta İzmit olmak üzere Şubelerimiz

İzmit merkez ve Gebze şubesi ile devam etmektedir.Onlarca Şampiyonluğa imza atan kulübümüz. Gebze’de   Akademi Spor Center  ile hizmetinizdeyiz. Kulübümüz alanında Profesyonel hocalar ile hizmet vermektedir.

Neden Biz ?

Profesyonel Bir Ekip: Gebze Akademi Spor  30 yıllık spor işletmeciliği deneyimine sahip yöneticileri, alanında uzman sertifikalı ve ödüllü eğitmen ve antrenörleri, müşteri memnuniyetine hizmet eden dinamik ve tecrübeli ekibiyle işini severek yapan ve bunu müşterisine hissettiren bir kadroya sahiptir.

Sağlıklı ve Sürdürülebilir Spor: Gebze Akademi Spor , sporcu ürünlerinde kesinlikle doping maddesi bulundurmayarak, amatör ve profesyonel sporcular için sağlıklı ve sürdürülebilir bir spor yaşamını destekler.

Hijyenik ve Güvenli Bir Ortam: Gebze Akademi Spor , üyelerinin kullanımına açık, ferah ve konforlu soyunma odaları, temiz ve hijyenik lavabo ve duşlar, güvenilir ve kişiye özel dolaplarla, profesyonel bir tesisin tüm gereklerini yerine getirmektedir.

Yaz Kış Konforlu Spor: Gebze Akademi Spor  yazın bunalıp terlemeden, kışın üşümeden spor yapabilmenin keyfini yaşatır, sporcu için ideal sıcaklık koşullarını sağlar ve yeterli havalandırma donanımı ile ferah bir spor yapmanızı sağlar.

Sauna Ayrıcalığı:Salonumuzda Savuna odası Mevcuttur. .

Gerekli ve Yeterli Ekipman: Gebze Akademi Spor , üyelerinin sağlıkla ve konforla çalışabileceği son teknoloji ve yüksek kaliteye sahip düzenli olarak temizliği ve bakımı yapılan, güvenilir marka spor ekipmanlarına sahiptir. Böylelikle üyelerin, sıra beklemeden rahat ve ferah bir ortamda spor yapabilmesine olanak sağlar.

Müşterilerimiz Diyor ki

 • Murat A.
       Gebze'de gidilebilecek en güzel spor salonu.Saçma sapan tipler yok hocalar çok iyi adamlar.Diğer salonlar gibi sıkışık değil salon, kadınlar ve erkekler bölümü ayrı olduğu için millet kendini kasmıyor kızlara şov yapacağım diye.
 • Oğuz Y.
      
  Salon büyük hocalar profesyonel ve samimi
 • Sezer İ.
      
  2 aydir gidiyorum ve bu 3. ayim gercekten cok temiz ve titizler guleryuzlu ilgileniyolar herkese tavsiye ederim
 • Demet Ö.
       Ben iki yıldır bu spor salonundayım ve temiz saygılı ve güler yüzlü hizmet ayrıca antrenörleri mükemmel tavsiye ederim herkese.
 • Oncu A.

  Spor yapanların doğru adresi uygun fiyata üyelik ve form tutma şansı