Gebze Platez Salonu

Gebze Platez Salonu daha fit bir vücuda sahip olmak isteyenler için, çözümler sunar. Platez, kasların en verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan aktivitelerden biridir. Özellikle, kemiğe yakın kasların çalışmasını sağlayan spor dallarının başında gelir. Plates, spordan öte, kemik ve kas sisteminin maksimum derecede kullanılmasını sağlayan egzersiz programlarındandır.

Gebze Platez Salonu, alanında sunduğu yeniliklerle, tercih edilen spor salonları içerisindedir. İkinci Dünya Savaşı yıllarında ortaya çıkan platez, uzuv kaybeden askerler için uygulanan egzersizlerden oluşmaktaydı. Amaç, el, kol ve ayak gibi uzuvların etkili kullanılmasını sağlamaktı.

Gebze Platez Salonu

Gebze Platez Salonu’nun Tercih Nedenleri

Gebze Platez Salonu spor salonları arasında, ayrı bir yere sahiptir. Bunun en önemli nedeni, her iki cins için sunulan egzersiz programlarıdır. Hanımlara özel gruplar ile ihtiyaç duyulan hareket programları verilmektedir. Bunlar arasında ilk akla gelen, hamileler için uygulanan plates programlarıdır. Egzersizleri uygulayanlar, doğum ve doğum sonrasında olumlu etkileri göreceklerdir.

Platez her ne kadar, uzuv kaybı yaşayanların rehabilitasyonu maksadı ile oluşturulmuşsa da günümüzde durum farklıdır. Yaşam kalitesini arttırmak, vücutta ilerleyen yaşlarda meydana gelecek kas zayıflıklarının önüne geçilmesi için de uygulanır.

 

Platez Yapmanın Vücuda Sağladığı Yararlar

Gebze Platez Salonu deneyimli eğitmen kadrosu ile tercih edilen spor merkezleri arasındadır. Platezin vücuda sağladığı çok sayıda fayda bulunur. Bunların başında, daha fit ve dengeli bir vücuda sahip olmak gelir. İleride oluşması muhtemel, sırt ve bel rahatsızlıkları, fıtık gibi sorunların önüne geçmesi açısından, önleyici egzersiz programlarıdır. Zayıflatıcı jimnastik programları ile karıştırılmamalıdır. Kilo verilmese bile, platez yapan kişiler, her zaman daha fit görünecektir. Çünkü kasların şişirilmesi söz konusu olmayacaktır. Kemiğe yakın kasların çalışması ile vücut elastikiyeti artacaktır.

 

Profesyonel Spor Salonlarının Önemi

Gebze Platez Salonuprofesyonel kadrosu ve spor aletleri ile tercih edilen kuruluşlar arasındadır. Aletli platez seçenekleri ile daha başarılı sonuçlar almak mümkündür. Firmanın spor tesisi, çok büyük bir yüz ölçümüne sahiptir. Bayanlar için de farklı çalışma grupları bulunmaktadır. Sağlıklı ve formda bir vücut için, firmanın hizmetlerinden destek alınması önerilir.

 

Logo_footer   
     © 2019 Akademi Spor Center